AFRICOR LUGO

Asociación Provincial de Gandeiros de Lugo
para o Control de Rendementos

Distribución

< de 10 ganderías
10 - 49 ganderías
50 - 99 ganderías
100 - 149 ganderías
Concello Explotacións Vacas Vacas/Explotación Leite Graxa Proteína Delegados
A FONSAGRADA 3 182 61 7445 4.19 3.03

ADSCRITO A BALEIRA

A PASTORIZA 111 8701 78 10547 3.79 3.20

CELSO MURADO FOLGUEIRA (CABANA)
MANNUEL TEIJEIRO ÁLVAREZ (TEIXEIRO)
JOSÉ IGLESIA IGLESIA (REI DE MIÑOTELO)

A POBRA DE BROLLON 3 216 72 9817 3.52 3.32

ADSCRITO O INCIO

A PONTENOVA 6 291 48 9851 4.09 3.23

Adscrito A RIOTORTO

ABADIN 17 896 53 9088 3.92 3.17

MANUEL NEIRA BLANCO (NEIFRA)

ALFOZ 1 141 141 10603 3.95 3.32

ADSCRITO A ABADIN

ANTAS DE ULLA 11 613 56 9635 3.83 3.25

RAMÓN FERNÁNDEZ GARCÍA (FORZAS)

AS NOGAIS 1 43 43 6181 3.80 3.35

ADSCRITO A BARALLA

BALEIRA 14 746 53 10326 3.65 3.20

JOSÉ MARÍA FOUZ MILLARES (FOUZ)

BARALLA 12 799 67 10463 3.47 3.27

MIGUEL CALDEIRO GARCÍA (PACA)

BARREIROS 22 1595 72 11074 3.78 3.24

LUCAS VEIGA MÉNDEZ (VEIGUEIRO)

BECERREA 5 187 37 7740 3.33 3.11

ADSCRITO A BARALLA

BEGONTE 7 572 82 11133 4.35 3.19

ADSCRITO A OUTEIRO DE REI

BOVEDA 13 442 34 8149 3.72 3.20

PILAR LOPEZ RIVERA (LOPEZ LAMPAZA)

CARBALLEDO 23 1397 61 10025 3.80 3.23

JOSÉ RANDOLFE VILARIÑO (RANDOLFE)

CASTRO DE REI 83 7609 92 10808 4.12 4.24

JOSÉ CARLOS VEGA RODRÍGUEZ (REIGADA)

MANUEL SANDAMIL CABANA (A VEREDA)

 

CASTROVERDE 58 3279 56 9653 3.73 3.21
MANUEL FREIRE MUIÑA (DO CAMPO)
ROMÁN TORRES LABRADA (ROMÁN)
CHANTADA 73 4013 55 10042 3.58 3.23

MANUEL CAPÓN RODRIGUEZ (CAPÓN)

JOSÉ RAMÓN RATÓN VARELA (RIAZÓN)

 

COSPEITO 45 3491 78 10036 4.00 3.24
JUAN FRANCISCO NOVO GARCÍA (LAR DE GRACOZA)
EMILIO RODRÍGUEZ BUIDE (JAIME)
FOZ 1 67 67 8796 4.19 3.25

ADSCRITO A BARREIROS

FRIOL 35 2092 60 8831 3.87 3.23

JOSÉ RAMÓN FRAGA CORREDOIRA (CASA LUCRES)

GUITIRIZ 81 4700 58 9181 3.72 3.19

JOSÉ LUIS LÓPEZ MORANDEIRA (COCHERO)

ANTONIO MORADO YAÑEZ (MORADO)

GUNTIN 50 4712 94 10851 4.09 3.26

JUAN CARLOS LÓPEZ LÓPEZ (PENA) 

VIDAL LÓPEZ RODRÍGUEZ (PENELAS)
LANCARA 26 1757 68 9974 3.65 3.27

Delegados:

JOSÉ MANUEL DÍAZ LÓPEZ (FORNO)

LOURENZA 5 242 49 9097 3.84 3.16

Delegado:

ADSCRITO A TRABADA

LUGO 60 3887 65 9697 3.84 3.20
JOSÉ MANUEL CASTRO NÚÑEZ (MATÍAS)
JESÚS RODRÍGUEZ LÓPEZ (LAMABOA)
MEIRA 12 792 66 9689 3.79 3.21

Delegado:

ANTONIO GÓMEZ GÓMEZ (GAIGO)

MONDOÑEDO 4 190 47 9781 3.78 3.27

Delegado:

ADSCRITO A ABADÍN

MONFORTE 7 779 111 10986 3.81 3.29

Delegado:

ADSCRITO A BOVEDA

MONTERROSO 29 2114 73 10179 3.93 3.29

Delegado:

JOSÉ MANUEL LÓPEZ VÁZQUEZ (ROQUE)

O CORGO 29 1413 49 9491 3.79 3.18

Delegado:

JOSÉ LUIS TOME FOUCE (O BALAO)

O INCIO 9 495 55 9964 4.07 3.21
O PARAMO 26 2163 83 10382 3.73 3.23

Delegado:

JULIO LÓPEZ FERNÁNDEZ (QUINTIÁN)

O SAVIÑAO 25 1674 67 10415 3.58 3.25

Delegado:

DANIEL MARTÍNEZ LÓPEZ (ELPIDIO)

OUTEIRO DE REI 23 1352 59 9279 3.95 3.19

Delegado:

JOSÉ VEIGA FERNÁNDEZ (HEDRA)

PALAS DE REI 44 3441 78 10140 3.79 3.28

VICTORIANO BLANCO PAREDES (SAN XORXE)

 

MIGUEL BRUZOS SIMÓN (TORRE)

 

PARADELA 30 2211 74 9963 3.99 3.29

Delegado:

LUIS CASTRO VEIGA (VEIGA)

POL 68 4987 73 10268 4.09 3.22

Delegado:

FÉLIX RUBIÑOS MUIÑA (RUBIÑOS)

ÁNGEL ANTONIO FERNÁNDEZ RAMOS (PAZO DE EIRAS)

 
PORTOMARIN 29 2720 94 10589 23.83 3.26

Delegado:

JESÚS RODRÍGUEZ CABANAS (JESÚS RODRÍGUEZ)

RIBADEO 34 2368 70 10787 3.23 3.08

Delegados:

JUAN LUIS DACOBO LÓPEZ (CHINELO)
 
RIBEIRA DE PIQUIN 2 54 27 8422 1.00 1.00 ADSCRITO A MEIRA
RIOTORTO 11 595 54 9164 3.79 3.23

Delegado:

PABLO GUEIMONDE FOLGUEIRA (PORTELO-BARBAS)

SAMOS 16 1045 65 9771 3.74 3.26

Delegado:

MARCOS LÓPEZ ABAD (LEBÓN)

SARRIA 89 5409 61 10287 3.92 3.26

OSCAR LÓPEZ SÁNCHEZ (ESCALEIRA)
FERNANDO LÓPEZ FERNÁNDEZ (CASA TIO ANDRÉS)
BEGOÑA LÓPEZ PIÑEIRO (CANCELA)

SOBER 3 189 66 8926 3.61 3.22

Delegado:

ADSCRITO A BÓVEDA

TABOADA 50 3122 62 10406 3.74 3.23

MARCOS GÓMEZ FEAS  (CASA SOUTO)

PEDRO RODRÍGUEZ GONZÁLEZ (ROBERTO)
TRABADA 26 1889 73 11011 3.97 3.24

Delegados:

 
GONZALO BALEA VÁZQUEZ (CALLOBRO)
TRIACASTELA 2 114 57 10098 2.73 3.26

Delegado:

ADSCRITO A SAMOS

VILALBA 25 2137 86 10291 3.76 3.23

Delegado:

MOISÉS VISPALIA PERNAS (AS PANDAS)

XERMADE 29 2310 80 9722 3.72 3.22

Delegado:

ALVARO J. CASTRO FERNÁNDEZ (PORTALOUSA)

Poxa Friol

Axudas contratación de seguros

GandAgro 2023

Ordenación granxas de vacún


ACCESOS DE INTERESE

O tempo · meteogalicia
TV, novas relacionadas coa produción de leite
Xunta de Galicia Medio Rural
Xenética Fontao

AFRICOR LUGO

Asociación Provincial de Gandeiros de Lugo para o Control de Rendementos
Ronda de Fingoi, 117 · 27002 3 Lugo· Tfno: 982 25 07 14 · E-mail: info@africorlugo.com
Aviso Legal · Política de Privacidad · Uso de Cookies· Política de Calidad